Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
 

Hokejové karty

O mně
 
 
   -TAK TO JSEM JÁ VE ZNOJMNĚ PŘED ZÁPSEM.
 
JMENUJI SE MARTIN MICHALÍK, NARODIL JSEM SE 7.4.1993 V NOVÉM MNĚSTĚ NA MORAVĚ A TEĎ BYDLÍM V KŘIŽANOVĚ .CHODÍM NA STŘEDNÍ ŠKOLU ŘEMESEL A SLUŽEB VE VELKÉM MEZIŘÍČÍ.  MŮJ OBOR JE OPRAVÁŘ ZEMĚDĚLSKÝCH STROJŮ. MOJE OBLÍBENÉ TÝMY V EXTRALIZE JSOU PGS ZLÍN, HC 1929 PLZEŇ A BK MLADÁ BOLESLAV. V NHL JE MÝM OBLIBENÝM TÝMEM BOSTON BRUINS A SAMOZŘEJMĚ I DALŠÍ. MÍ OBLIBENÍ HRAČÍ JSOU MICHAL DŮRAS, ROMAN MÁLEK, MAREK SCHWARZ, VLADIMÍR SOBOTKA, LUKÁŠ SOBOTKA, JAROSLAV HALÁK, MARTIN STRAKA, JIRKA HUDLER, TOMÁŠ VOKOUN, PATRIK ROY...NO PROSTĚ, JE JICH SPOUSTA. MOJE KONÍČKY JSOU: FLORBAL , HLEDÁNÍ ARCHIEVEMENTŮ S DETEKTOREM KOVŮ, HOKEJ A SBIRANÍ HOKEJOVÝCH KARTIČEK. HOKEJ MNĚ ALE BAVÍ NEJVÍC. MOJE NEJOBLÍBENĚJŠÍ ZNAČKA KARTIČEK JE DS. SBÍRANÍM HOKEJOVÝCH KARTIČEK SE ZABÝVÁM  OD OSMI LET. MÁ SBÍRKA KARTIČEK ELH A NHL PŘESAHUJE 13000 EXEMPLÁŘŮ .
   
   
 
-TAK TADY JSEM JÁ VIFOCENÝ S JAROMÍREM ŠINDELEM NA ZIMNÍM STADIONĚ V JIHLAVĚ NA DNÍ MISTRŮ 1985 .
 
-TAK TADY JSEM ZASE VIFOCENÝ S POHAREM PRO MISTRA O2 EXTRALIGI V HAVLIČKOVĚ BRODĚ KDYŽ JSE TAM HRÁL TIPSPORT HOCKEY CUP HC SPARTA PRAHA -VS- HC EATON PARDUBICE A PRÁVĚ PARDUBICE TAM PŘÍVEZLY NA UKÁZKU POHÁR.
 
 
- TAK TADY JSEM VIFOCENÝ NA ZIMNÍM STADIONĚ V TŘEBIČÍ S TRENÉRY SPARTY NA LEVO JE DAVID VOLEK A NA PRÁVO MILOŠ HOLAŃ OBA DVA JSOU BIVALÍ VINIKAJÍCÍ HRAČí KTEŘÍ HRÁLI DLOUHOU DOBU V NHL A JE TO PROMNĚ ČEST ŽE JSEM SE SNÍMI MOHL VIFOTÍT FAKT PARADNÍ ZAŽÍTEK .
TOPlist
TOPlist